Lekelere Acil Müdahale
Lekelere Acil Müdahale

Lekelere Acil Müdahale

Lekelere Acil Müdahale

DRY DEN Denizli Koltuk Yıkama olarak acil durumlar için sizlerle bazı ufak bilgiler paylaşmak isteriz; Sıvı döküntüler için Öncelikle beyaz ve desensiz bir kuru bez veya kağıt havluyla koltuktaki ıslaklığı hafifçe alın. Sonra baskıyı artırın ve artık sıvı emilmeyinceye kadar yeni bir kağıt havlu kullanarak işlemi tekrarlayın. Bastırırken ovmamaya dikkat edin !

Katı veya yarı-katı döküntüler (gıda maddeleri, vs.) için Döşeme kumaşı veya koltuk üzerindeki maddeyi bir kaşık veya kör bıçak kullanarak, döküntüyü merkezine doğru hafifçe sıyırmak suretiyle alın. Islak kalıntı sözkonusu olduğunda sıvı bir döküntü gibi muamele edin.

Kuru döküntüler için (kül veya kuru kozmetik gibi) Kül gibi normalde kuru maddelere sıvı eklenmesi, kalıcı lekeye neden olabilir. Söz konusu döküntü bölgesini elektrik süpürgesiyle temizleyin, bir cetvel veya benzeri bir şeyle hafifçe dövün, sonra tekrar elektrik süpürgesiyle temizleyin; ardından kalmış olabilecek kalıntıyı almak için maskeleme bandının yapışkanlı tarafını kullanın. Daha sonra profesyonel hizmet için DRY DEN Denizli Koltuk Yıkamayı arayabilirsiniz.

 

 Leke Çıkarılırken Dikkat Edilmesi Gerekenler

* Lekesi olan döşemelik kumaşın görünmeyen bir kısmı üzerinde daima suyu veya temizleme maddesini test edin. Tamamen kurumasını bekleyin; sonra kumaşın üzerindeki etkisini kontrol edin.

* Lekenin yayılmasını veya bir halka formu oluşturmasını engellemek için suyu veya temizleme maddesini (leke çıkarma kılavuzunda tavsiye edildiği gibi) küçük dozlar halinde kullanın. Sabırlı olun; birkaç defa uygulayın; her uygulama sonrasında sıvıyı emdirmek için kuru bir kağıt havlu kullanın.

* Bir kumaşı asla ovmayın; ovma işlemi, renk kaybına veya lekenin yayılmasına neden olabilir. Kurumadan önce hafifçe fırçalamak suretiyle kadife kumaşlar üzerindeki tüylenmeyi giderin.

* Su lekesi oluşmasını engellemek için bir fan veya kurumayı hızlandırmak için bir fön makinesi (serin ayarda) kullanın. Etkilenmiş bölgenin dış kenarından merkeze doğru kurutun. DRY DEN Denizli Koltuk Yıkama olarak bu konularda son derece titiz ve profesyonel bir hizmet verdiğimizi bilmenizi isteriz.Aklınıza Takılan Birşey Mi Var ?

Vakit kaybetmeden bize sorun cevaplayalım.

TIKLAYINIZ