PERDE - STOR - ZEBRA YIKAMA
PERDE - STOR - ZEBRA YIKAMA

PERDE - STOR - ZEBRA YIKAMA

Denizli Stor Perde Yıkama ve Denizli Zebra Perde Yıkama
Ve Temizliği Nasıl Yapılır ?

Stor perde ve zebra perde kullananların en çok merak ettikleri, hatta alırken ilk önce sordukları soru budur. Stor perde yıkama ve zebra perde yıkama nasıl yapılır ?Nasıl temizlenir? Denizli Perde Yıkama olarak sizlere bazı bilgiler vereceğiz.

Daha almadan, kullanmadan, rahatlığını yaşamadan kirlendiğinde ne yapacaklarını bilmek isterler. Çünkü, perdenin nasıl kirlendiğini, temizlemek ve ütülemek için ne kadar emek harcadıklarını onlar çok iyi biliyorlar.

 

Jaluzi Stor Perde Temizlik ve Tamiri

Jaluzi Temizliği Hava kirliliğinin yoğun yaşanması ve hala bazı iş yerlerinde çok sigara içilmesi nedeniyle 6 ayda 1 kez yapılması gerekli bir hizmettir. Bu konuda  Denizli Stor Perde yıkama ve Denizli Zebra Perde Yıkama olarak bizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz.

Mevcut jaluzileriniz tek tek numaralandırılır ve numara sırasına göre sökülen jaluzilerin temizliği yapıldıktan sonra numara sırasına göre DRY DEN Denizli Perde Yıkama ekipleri yerine monte edilir.

 

Perdeler Hakkında Bilgiler

 

Stor Perde Yıkama – Zebra Perde Yıkama Hakkında Bilgiler

Stor perdeler kumaş perde olmasına karşın makinede yıkanmaz. Genellikle küçük lekelerde ıslak mendil yardımıyla temizlenebilir. Zor lekelerde ise düz bir zeminde köpüklü sünger kullanılabilir. Stor perdelerin temizliği için ilk önereceğimiz perdenin yerinde elektrik süpürgesinin fırçalı ucuyla tozunu almaktır. Stor perdeler aprelenmiş kumaşlardan hazırlandığı için yıkamayı fazla önermiyoruz. Fakat %100 polyester kumaşlar için yıkama uygun olabilir. Perdecinize danışarak kumaş hakkındaki bilgiyi almalısınız. Düzgün ve sert bir zemine perdeyi yayarak köpüklü süngerle temizleyebilirsiniz. DRY DEN Denizli Stor Perde yıkama – Denizli Zebra Perde yıkama olarak bu konularda çok hassas ve dikkatli olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

KUMAŞ DİKEY PERDE TEMİZLİĞİ HAKKINDA BİLGİ

Kumaş dikey perdeler temizliği zor olan perdelerdir. Stor perde temizliğinin aynısı yapılabilir. Üzerinde ıslak mendil yardımıyla leke çıkartılabilir.

 

SUNSCREEN (Stor Perde) TEMİZLİĞİ HAKKINDA BİLGİ

Stor perdelerle aynı özelliğe sahip olan bu perdeler Kumaş yapısı cam elyafı olan screen stor, yıkama için uygun bir perdedir.Perdeyi mekanizmasından ayırarak düz bir zeminde fırçalayarak yıkayabilirsiniz.

 

KUMAŞ PERDE VE TÜL PERDE TEMİZLİĞİ HAKKINDA BİLGİ

Evlerimizin vazgeçilmezi olan tül perdelerin temizliği kullanılan tüle göre değişebilir. Kumaş ve tül perdeleriniz sadece Kuru Temizleme özelliğine uygun olabilir. Viskon, şönil, ipek ve tafta gibi kumaşlar sadece Kuru Temizleme yapılabilirler. Konusunda uzman temizleme firmalarından hizmet alabilirsiniz. Yıkamaya uygun tüllerinizi 40 derece sıcaklığında çamaşır makinasında yıkayabilirsiniz. DRY DEN Denizli Perde Yıkama olarak; Stor perde yıkama, Zebra perde yıkama ve Tül perde yıkama konularından bizden profesyonel bir hizmet alabilirsiniz…

 

Jaluzi Perde Nasıl Temizlenir ?

Ev ve ofislerde kullanılan jaluzi perdelerin temizliği dikkatli yapılması gereken bir işlemdir. Jaluzi perdeler genellikle kumaş, alüminyum ve ahşap malzemelerden üretilirler. Jaluzi temizliği sırasında jaluzinizin türüne göre kullanılacak malzemeler değişir.

 

 Kumaş Jaluzi Perde Nasıl Temizlenir ?

•          Kumaş jaluzi perdelerin temizliği kumaşın kolay yıpranan ve rengini kaybeden yapısından dolayı zordur. Temizliğe başlamadan önce jaluziyi kapalı duruma getirin.
•          Kirleri ve tozları dağıtmamak için ilk önce elektrikli süpürgenin fırçasıyla tozları çekmelisiniz. Kirlerin kumaşa yapışmaması için fırçanın temiz olduğundan emin olmalısınız.
•          Tozlardan arındırılmış perdeyi nemli mikrofiber bez ile temizleyebilirsiniz. Bezin çok ıslak olmamasına dikkat etmelisiniz. Kumaşın renginin bozulmaması için herhangi bir temizlik maddesi kullanmamanızı tavsiye ederiz. Daha sonra perdeyi kapalı konumda bırakarak kurumasını sağlayın.Aklınıza Takılan Birşey Mi Var ?

Vakit kaybetmeden bize sorun cevaplayalım.

TIKLAYINIZ