TÜL ve KUMAŞ PERDELER
TÜL ve KUMAŞ PERDELER

TÜL ve KUMAŞ PERDELER

TÜL PERDELER

DRY DEN Denizli Perde Yıkama Olarak ; Tül perdelerinizi de yıkayıp ütüleyerek sizlere teslim etmekteyiz. Bunun yanında Stor Perde Yıkama , Zebra Perde Yıkama hizmetlerimizde bulunmaktadır.

1. Piyasadaki deterjanların büyük çoğunluğu, ağartıcı maddeler içerdiği için yıkamada kesinlikle kullanılmamalıdır.

2. Yıkama konusunda deneyimli kişiler tarafından yapılmasını tavsiye edebiliyoruz.

3. Yıkama, deforme edilmeden yapılmalı, santrifüj veya sıkma yapılmamalıdır.

4. Tüller nemli asılarak ütü ihtiyacı minimuma indirilmelidir.

5. Tüllerde, ütüleme çok dikkatli yapılmalı, kırışıkların açılıp tülün deforme olmasına sebep olunmamalıdır. Bu tüllerde mümkünse hiç ütü kullanılmadan, tül kendiliğinden kuruduktan sonra asılmalıdır.

6. Organze ve 20 denye olarak üretilen tüllerde, ütü yapılırken, buhar ayarı çok iyi kontrol edilmeli ve ılık olarak ütülenmelidir.

 

KUMAŞ PERDELER

 

1. Kumaşlarda makine yada elde yıkama yapılmamalı, kumaş kesinlikle Kuru Temizlemeye gönderilmelidir.

2. Baskı kumaşlarda makinede yıkama yapıldığı takdirde renklerin canlılığını kaybetmemesi için ağartıcı içeren normal deterjanlar kullanılmamalıdır.

3. Kumaş üzerine dökülen sıvılara, emici bir kağıt veya yumuşak bezle en kısa zamanda müdahale edilmelidir. Temizlemede deterjan, renkli sabun, arap sabunu ve leke sökücü maddeler kesinlikle kullanılmamalı.

4. Kurutma işlemi direkt güneşte veya yüksek ısılı ütüyle yapılmamalı.

DRY DEN Denizli perde yıkama; Denizli stor perde yıkama ve Denizli zebra perde yıkama konularında Şehrimizde bir marka olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.Aklınıza Takılan Birşey Mi Var ?

Vakit kaybetmeden bize sorun cevaplayalım.

TIKLAYINIZ